Jdi na obsah Jdi na menu

Dříteň - hodnocení

13. 4. 2014

Tak první mistrák máme za sebou s výhrou 2-4 v náš prospěch. První poločas bych řekl, že jsme se hledali a pořádně nic nepředvedli. Sice Roza otevřela skóre, ale po velmi velmi hrubé chybě našeho obránce jsme vzápětí inkasovali a stav byl rázem 1-1. Po rohovém kopu dal Víťák z voleje na 1-2 v náš prospěch. Potom po straně utekl Měšti a krásnou střelou dal na 1-3. Po pár minutách náš obránce poslal malou domu, golman odkopl, ale rozehrávku zachytil nejlepší hráč soupeře a přeloboval Jardu v brance a skóre bylo 2-3. Za malou chvilku nato Víťák rozhodl svým druhým gólem střelou k tyči a výsledek 2-4 byl již konečný. První 3 body z venkovního zápasu jsou velice cenné tímto bych chtěl poděkovat všem hráčům. RS

Sestava- Trnky, Bezi, Ola, Riči, Dejv, Měšti, Luky, Roza, Basa, Víták, Natka, Kašpy, Kosík, Hegy, Jeník.