Jdi na obsah Jdi na menu

Ml.žáci Ševěín - Dříteň 2-0

2. 6. 2016

Zápas by se dal nazvat jak spálit 100% šance. Bohužel bylo strašně znát , že se hrálo od rána za školu.  Většina z vás byla unavená a z toho vyplývala naše nemohoucnost. Nejlepší zápas za celé jaro odehrála Natka pro ,kterou bohužel to bylo i poslední utkání v našem dresu. Od příští sezo'ny je hráčkou Sparty Praha. Můžeme Natálce popřát jen to aby jí vše vyšlo  a by se zabydlela natrvalo v sestavě Sparty. A za vše co pro nás udělala jen poděkovat , protože jako hráčka , kamarádka supr holka si vše zaslouží. Děkujeme Natálko yessmiley.  V 9 minutě si Natálka vzala míč a krásným so'lem přes půl hřiště kdy obehrála 3 soupeře a velmi pěknou přízemní střelou nedala brankáři soupeře šanci. Další část hry byla o tom jak neproměnit šance.  Až ve 26 minutě Kyri velmi pěknou přihrávkou za soupeře našel Standu a ten zvýšil náš náskok na 2 - 0. Branky Natálka - 1 , Standa - 1.  Tým mladších žáků se umístil na velmi pěkným 2 místě.