Jdi na obsah Jdi na menu

Přípravný zápas s týmem Nemanic

27. 2. 2013
ŠEVĚTÍN - NEMANICE 8 : 11 (poločas 4 : 3) - 2x25 min

V neděli dorazil soupeř z Nemanic v počtu 1 + 6 z toho 4 hráči byli ročník 2005 a mladší. Z tohoto důvodu jsme se se soupeřem domluvili na pomoci z naší strany a na každý poločas jsme jim zapůjčili jednu naší oporu (1. poločas - Seboše a druhý poločas Standu). V prvním poločase jsme soupeře přehrávali, nevyužili několik 100% šancí, za což jsme v druhém poločase draze zaplatili. Kombinace Standa + hráč soupeře č. 13 (nejlepší střelec okresní soutěže mladších přípravek Honzík Čermák - 78 gólů na podzim !!) se nedala zastavit a po přestřelce v druhém poločase nakonec bylo skóre příznivější pro našeho soupeře.

Sestava + střelci

R. Vavrek - D. Petřík (3), S. Havel (1+ 4x za Nemanice), D. Maňas, S Král (1), H. Jirák, - J. Beznoska(1), T. Němec(1), M. Doležal, F. Hájek + vlastní (Nemanice)

Jsme rádi, že všichni poctivě makali a bojovali a že jsme našli další tým, se kterým se můžeme měřit a v odvetě jim všechno vrátit i s úroky!

V sobotu se od 10:00 koná pro ty mladší další přípravné utkání - tentokrát s D. Bukovskem - sraz v 9:50.