Jdi na obsah Jdi na menu

St.žáci Ševětín - Mladé

15. 5. 2016

Zápas dvou poločasů. První poločas celý v naší režiji. Hráli jsme velmi pěkný fotbal s přesnými nahrávkami a přečíslením soupeře. Plno šancí nás mohlo jen a jen velice velice mrzet. Velká škoda zde psát minimálně o pěti 100% šancích. Ve 14. minutě nejhezčí akce zápasu kdy po ose Kuba Š  Dvořka perfektní narážečka znovu na Kubu , který dal zpátky Dvořkovi ,který pěkným centrem našel Standu a ten nádherně zavěsil do pravého horního rohu branky. Ve 26.minutě si vzal Hegy míč a z 25m velmi pěknou střelou zvýšil náš náskok na 2-0. Běžela 45 minuta a Karlos supr centrem přes půl hřiště našel Standu , který parádně zpracoval a šel na soupeřovo brankáře sám a tomu nedal nejmenší šanci zasáhnout a zvýšil náskok na 3-0. Tím , ale naše hra skončila každý bez hlavě začal útočit chtěl si dát branku a zapomněl se vracet a plnit své úkoly, které měl plnit. Soupeř využil 3 brejky jednoho hráče. Doufáme ,že si každý hráč vzal ponaučenícool. Branky - Havel - 2 , Hegr - 1.  Na penaltách uspěli Havel, Račák, J Šachl. Nedali M Šachl , Hegr.