Jdi na obsah Jdi na menu

St.žáci Ševětín - Větřní 7 - 1

30. 4. 2016

Po velice laksním úvodu jsme od 7.minuty prohrávaly. Ale v 11.minutě Matěj přešel přes půl hřiště a vyrovnal. Ve 27.minutě po ose Hegy , Basa, a Matěj , který zakončil už jsme vedli. 33.minuta a po velmi hezké akci Kyri, Luky, Leon a Matěj už jsme vedli 3-1. Ve 41.minutě perfektním napadáním Jirase jsme vybojovali míč a Jiras pěkně naservíroval Hegymu, který se v této situaci nemýlí.Pěknou akci si vytvořil i David Petřík v 50 minutě ale bohužel neproměnil. Nejhezčí akci , ale předvedl Kyti , který s pozice pravého obránce se nadechl k velkému so'lu přes celé hřiště kdy obehrál 5 soupeřů , ale bohužel nezakončil dle našich představyes.Hned nato dostal míč do běhu Matěj a perfektním lobem přehodil brankáře a zvýšil náš náskok.V 53 minutě po jedné z nejhezčích akcí po ose Kyri, Jiras , Hegy a Matěje ,který parádním centrem našel Basíka a ten se nemýlil a nekompromisně zavěsil. Poslední slovo si , ale vzal  Hegy a rozhodl o naší výhře 7 - 1. Parádní výkon celého týmu. Šachl M - 4 , Hegy - 2 , Basa - 1.yes